Fryzura w pięć minut.

Autor: MAŁGORZATA STANKIWEICZ
Drukuj artykuł


Wydawałoby się, że w kwestii ozdób do włosów oraz najróżniejszych sposobów upinania kucyka czy koka zostało powiedziane już wszystko. A jednak SPINKY rewolucjonizuje myślenie o upięciu fryzury. Nareszcie także w Polsce można kupić sprytną spinkę, ułatwiającą wykonanie skomplikowanej fryzury za pomocą zaledwie kilku ruchów.

Spinky to najnowszy hit w kategorii akcesoriów do włosów z Wielkiej Brytanii - to niezwykle prosty w użyciu przyrząd do upinania włosów.

SPINKY przypomina połączone ze sobą dwa grzebienie do upinania włosów, połączone elastycznymi ozdobnymi gumkami. Wszystko tworzy efektowny, dekoracyjny przedmiot, który nie tylko sprawia, że fryzura lśni i frapuje, ale także daje gwarancję utrzymania się atrakcyjnego wyglądu przez całą noc .

Zamiast martwić się zajętymi terminami u fryzjera, sama zrób fryzurę prosto z salonu. Do SPINKY dołączona jest szczegółowa instrukcja krok po kroku, która pokazuje wielość rozwiązań, jakie można osiągnąć. Olbrzymi wybór kolorów i wzorów SPINKY pozwolą stworzyć indywidualną fryzurę do każdej kreacji.

SPINKY to rozwiązanie dla Pań w każdym wieku - mamy do wyboru ok. 20 podstawowych wzorów SPINKY w różnych kolorach i stylach. Razem daje to setki niepowtarzalnych kombinacji do różnych kreacji oraz koloru i długości włosów - mówi Małgorzata Stankiewicz z CKM Gordion, głównego importera spinek SPINKY..............................................................................

CKM Gordion jest głównym importerem spinek SPINKY. Głownym dystrybutorem jest Bonimex, który posiada własną sieć sklepów pod nazwą: Świat Spinek. Spinky dostępne są też w naszym sklepie internetowym na www.spinky.com.pl