Trudne dni

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

Woman Tea "Czas na Herbatę" to delikatna herbata dla kobiet, która dzięki dokładnie dobranym składnikom pomoże w "trudnych dniach". Skutecznie złagodzi bóle i pozwoli zrelaksować się zachwycając swym cytrynowo-różanym aromatem.


Większość kobiet dobrze wie, co to znaczy mieć "trudne dni". Najchętniej w tym czasie nie wychodziłoby się z domu. Wszystko wtedy jest nie takie jak trzeba a byle drobnostki potrafią totalnie wyprowadzić nas z równowagi lub doprowadzić do płaczu. Nie możemy wytrzymać same ze sobą a ludzie nas otaczający, unikają nas jak ognia "straszne". Fizyczne objawy wcale nie pomagają pozbyć się tego stanu. Czujemy się obolałe i ociężałe a łykanie tabletek przeciwbólowych nie jest przecież najzdrowszym rozwiązaniem.

Aby przetrwać "trudne dni" i złagodzić wszelkie nieprzyjemne objawy im towarzyszące warto sięgnąć po herbatę Woman Tea "Czas na Herbatę". Delikatna herbata stworzona specjalnie dla kobiet, która dzięki dokładnie dobranym składnikom takim jak: koper włoski, melisa, rumianek, mięta, kwiat głogu, lawenda i płatki róży pomoże w "trudnych dniach", odstresuje, rozluźni mięśnie gładkie, przez co skutecznie złagodzi bóle, i pomoże nam cieszyć się życiem. Dodatkowo filiżanka gorącego naparu Woman Tea "Czas na Herbatę" pozwoli zrelaksować się zachwycając swym cytrynowo-różanym aromatem.Sklepy "Czas na Herbatę"
Cena sklepowa: 10.95 - 50 g