Szampony koloryzujace Ryana firmy Verona - Kolorowy zawód głowy

Autor: AGNIESZKA SAŁKOWSKA
Drukuj artykuł

Kobieta zmienną jest, mówi stare jednak jakże prawdziwe porzekadło. Niezależnie od wieku kobiety chcą być zadbane, wyglądać pięknie i co najważniejsze od czasu do czasu zmienić coś w swoim wyglądzie. Niewątpliwe, jedną z łatwiejszych jest zmiana lub intensyfikacja koloru włosów. Niekiedy bardzo spektakularna, innym razem subtelna i na pierwszy rzut oka mało zauważalna, wprowadza jakże pożądany element zmiany. Młode dziewczyny, które ze względu na swój wiek, nie powinny stosować specyfików długotrwale farbujących włosy, mogą sięgnąć po szampony koloryzujące, na przykład marki RYANA. Dzięki nim będą mogły bez obaw cieszyć się wymarzonym kolorem włosów, po czym szybko go zmyć, wracając do naturalnego odcienia. A w razie potrzeby zastosować szampon ponownie.

Firma kosmetyczna VERONA PRODUCTS PROFESSIONAL specjalnie z myślą o osobach, które łatwo i szybko chcą zmienić kolor swoich włosów, bez użycia specjalistycznych farb koloryzujących wprowadziła na rynek wygodne w użyciu szampony koloryzujące RYANA. Dostępne w dziesięciu odcieniach: naturalny blond, rubin, wiśnia, miedziany kasztan, jasny brąz, brąz, gorzka czekolada, ciemny brąz, hebanowa czerń, granatowa czerń. Dzięki specjalnie dobranym składnikom szampony nadają włosom intensywny i atrakcyjny, a jednocześnie łatwozmywalny kolor.

Szampony koloryzujące RYANA firmy VERONA PRODUCTS PROFESSIONAL są dostępne aż w dziesięciu kolorach: NATURALNY BLOND, RUBIN, WIŚNIA, MIEDZIANY KASZATAN, JASNY BRĄZ, BRĄZ, GORZKA CZEKOLADA, CIEMNY BRĄZ, HEBANOWA CZERŃ, GRANATOWA CZERŃ.

Używając szamponów koloryzujących RYANA można w krótkim czasie uzyskać wymarzony, odświeżony kolor włosów. Bezpieczna formuła produktu, bez amoniaku i substancji utleniających nie niszczy włosów. Zawarte w szamponach koloryzujących RYANA proteiny jedwabiu i aloes poprawiają kondycję włosów, dodając im miękkości i elastyczności. Dzięki zastosowaniu szamponów koloryzujących RYANA włosy uzyskają intensywny i atrakcyjny kolor, który utrzymuje się na włosach do 4-6 myć głowy. Dzięki praktycznej saszetce koloryzacja jest szybka i bardzo łatwa.


Cena: ok. 3,15 zł (poj./35 ml)


Szampony koloryzujące RYANA firmy kosmetycznej VERONA PRODUCTS PROFESSIONAL są dostępne na stronie internetowej: www.veronavpp.eu, w drogeriach, sklepach detalicznych i wybranych hipermarketach na terenie całego kraju.