REVLON PhotoReady Concealer

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł


Bezlitosne, intensywne światło nie stanowi już żadnego problemu dzięki nowemu korektorowi z rewolucyjnej linii Revlon PhotoReady. Stworzona przez ekspertów formuła korektora została przetestowana w niekorzystnym, sztucznym oświetleniu, na powietrzu - w ostrym, naturalnym słońcu oraz w obiektywie kamery High Definition. Revlon PhotoReady Concealer w każdych warunkach gwarantował nieskazitelny wygląd.

Jak działa korektor? Revlon PhotoReady Concealer zawiera fotochromatyczne pigmenty, które odbijają i rozpraszają światło zapewniając niezauważalny, a zarazem masujący wszelkie niedoskonałości makijaż. Dzięki temu, niezależnie od rodzaju oświetlenia, skóra zawsze wygląda idealnie.

Revlon PhotoReady Concealer zapewnia lekki, niewidoczny makijaż, nie gromadzi się w załamaniach skóry i niczym Photoshop usuwa wszelkie niedoskonałości cery. Zawiera filtry chroniące przed promieniowaniem słonecznym - SPF 20.

CECHY / KORZYŚCI:

- Lekka, kremowa konsystencja perfekcyjnie stapia się ze skórą
- Dzięki zawartości fotochromatycznych pigmentów, które odbijają i rozpraszają światło maskuje wszelkie niedoskonałości cery
- Korektor można nakładać na dowolne partie twarzy dla uzyskania efektu idealnego,
a zarazem niewidocznego makijażu
- Formuła stworzona przez ekspertów oraz specjalnie dobrane kolory zostały przetestowane w najbardziej niesprzyjających warunkach, takich jak intensywne światło oraz bezlitosne oko cyfrowej kamery
- SPF 20
- Bezzapachowy, nie zawiera tłuszczów oraz parabenów

APLIKACJA:
Korektor można nakładać na dowolne partie twarzy w celu zamaskowania niedoskonałości cery

DOSTĘPNE KOLORY:
Light, Light Medium & Medium

SUGEROWANA CENA DETALICZNA: około 49 zł

PREMIERA: maj 2011