Zapomnij o suchej skórze po wakacjach, ciesz się swoją opalenizną.

Autor: Wokół mnie
Drukuj artykuł

Zabieg mocno ujędrniający i nawilżający Toning Body Wrap marki Thalgo to propozycja dla osób borykających się z problemem suchej skóry i cellulitem. Właściwy dla tych, których skóra wymaga natychmiastowej regeneracji i silnego odżywienia. Dzięki zawartości w kosmetykach wielu cennych składników aktywnych zabieg działa jak antidotum dla zniszczonej i wysuszonej skóry po opalaniu.

Toning Body Wrap firmy Thalgo tonizuje, ujędrnia, uelastycznia i detoksykuje skórę. Dzięki usprawnieniu mikrokrążenia pomaga walczyć z cellulitem. Kosmetyki używane podczas zabiegu zawierają duże ilości witamin i minerałów, dzięki czemu zabieg ma silne właściwości remineralizujące. Wykonywany jest na bazie bezbarwnego oraz bezzapachowego żelu z ekstraktu z algi Fucus Vesiculosus bogatej w proteiny, aminokwasy oraz kwas alginowy. Polecany osobom w każdym wieku, także osobom o wrażliwej skórze.

Przebieg zabiegu: Zabieg rozpoczyna się od peelingu całego ciała. Po odpowiednim złuszczeniu naskórka pozostałości preparatu zostają usunięte pod prysznicem. Kosmetolog rozpoczyna nakładanie żelu o właściwościach silnie nawilżających. Następnie owija ciało miękką folią oraz okrywa kocem termicznym na czas około 20 minut w celach wyszczuplających. Alternatywą jest również użycie koca o niższej temperaturze co daje efekt silnego ujędrnienia. Kolejny etap rozpoczyna się od zmycia lub wmasowania preparatu, który pozostał na skórze. Na koniec kosmetolog rozprowadza na ciele preparat "wykańczający", którym może być: Thalgomince Gel - wyszczuplający żel do ciała lub Thalgosculpt Firming Cream - krem ujędrniający.

Po zabiegu wskazane jest wykonanie masażu, który nie tylko pomoże cudownie się odprężyć, ale także wzmocni działanie substancji odżywczych i ich wchłanianie.

Miejsce zabiegu: IQ MediSpa (www.iqmedispa.pl)
Cena zabiegu: 200 zł
Cena z masażem: 320 zł