Usta pachnące ..... wiśnią i wanilią

Autor: Cedrynek Cedrynek
Drukuj artykułPielęgnacja ust jest jedną z najważniejszych czynności i oczywiście przyjemności. Usta są bardzo delikatne, skóra, która je pokrywa jest cieniutka i wrażliwa, dla tego są narażone na uszkodzenia pod wpływem warunków atmosferycznych, takich jak wiatr, słońce, mróz, czynników zewnętrznych, takich jak ogrzewanie, klimatyzacja, a także podatne są na podrażnienia i przesuszenie z wielu innych powodów.

Organiczny balsam Figs & Rouge Wiśnia i Wanilia jest wytworzony wyłącznie z naturalnych składników pochodzących z upraw ekologicznych.

Główne składniki balsamu działają bardzo skutecznie:
- olej z nasion słonecznika - głęboko wnika w naskórek, doskonale nawilża i koi podrażnienia
- masło karite - skutecznie pielęgnuje i odżywia skórę warg
- pszczeli wosk - daje całkowitą ochronę, zapobiega utracie wody, chroni przed szkodliwym działaniem środowiska.

Puszeczka po brzegi jest wypełniona aromatycznym wiśniowo - waniliowym balsamem do ust w o mlecznej barwie. Balsam ma lekką, delikatną konsystencje, ale jest twardy, co wcale nie utrudnia aplikacji, wręcz odwrotnie, lekki dotyk palca, a przy zetknięciu ze skórą balsam staje się miękki, z łatwością rozprowadza się go na ustach. Dodam jeszcze, że jest to kosmetyk ekologiczny i biologiczny, nie testowany na zwierzętach, nie zawierający żadnych substancji chemicznych, certyfikowany przez Soil Association.

Cena 19,00 zł / 8 ml

Figs & Rouge Organiczny balsam do ust Wiśnia i Wanilia do kupienia w sklepie cedrynek.pl