felicea - pierwsza polska marka kolorowych kosmetyków naturalnych

Autor:
Drukuj artykuł

17 września na rynku kosmetycznym zadebiutowała felicea - pierwsza polska marka kolorowych kosmetyków naturalnych. Kosmetyki felicea stworzono z myślą o świadomych kobietach, które dbając o swoje piękno jednocześnie troszczą się o swoje zdrowie. Każdy z kosmetyków zawiera tylko naturalne składniki. To między innymi: wosk pszczeli, witamina E, olej kokosowy, masło shea, olej rycynowy oraz mineralne pigmenty.

Obecnie portfolio marki zawiera 30 produktów. Można w nim znaleźć: kredki do oczu, cienie do powiek, kredki do brwi, korektory, kredki do ust, błyszczyki, szminki oraz pomadki - każdy produkt w co najmniej 3 odcieniach. felicea oferuje kosmetyki na każdą kieszeń. Cena kosmetyków waha się w granicach 9 - 29 złotych.

Stawiamy na transparentność, dlatego na naszej stronie internetowej znaleźć można drobiazgowy opis składu każdego z produktów, z wyszczególnieniem nawet najmniejszych ilości użytych komponentów. Pragniemy podkreślić, że wszystkie kosmetyki tworzone są tylko z naturalnych składników, bez sztucznych domieszek, a produkty od momentu opracowywania składu po samą produkcję powstają w jednym miejscu w Polsce. Daje nam to pełną kontrolę nad jakością kosmetyków - tym samym zapewnia naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i pełnego komfortu - mówi pomysłodawca i współtwórca marki Łukasz Stokowski. W przyszłości chcemy rozwijać nasze obecne portolio i samą markę. Już wkrótce gama naszych produktów będzie się powiększać - dodaje Stokowski.
Felicit? to radość i szczęście a felicea to realizacja marzeń i wiedza. Praca nad powstaniem marki i kosmetyków felicea trwała ponad dwa lata. Kosmetyki z pieczołowitością dopracowywali polscy biotechnolodzy z sugestiami i pod czujnym okiem pomysłodawców marki. Wszystko po to, by produkty marki felicea zachowując swoją naturalność, jak najlepiej odpowiadały na potrzeby kobiet.
Fabryka, w której opracowywane i tworzone są kosmetyki felicea posiada certyfikaty Dobrych Praktyk Produkcyjnych GMP (Good Manufacturing Practise).

Wszystkie produkty dostępne są w sklepie internetowym pod adresem: www.felicea.pl


***
felicea to pierwsza polska marka kolorowych kosmetyków naturalnych. W jej ofercie znajdują się: kredki do oczu, kredki do ust, korektory, cienie do powiek w kredce, błyszczyki, szminki oraz pomadki. W chwili obecnej marka ma w portfolio 30 produktów wytworzonych w 100% z naturalnych składników. felicea stawia na transparentność - każdy z kosmetyków posiada drobiazgowy opis składu, z wyszczególnieniem nawet najmniejszych ilości użytych komponentów. W ten sposób marka pragnie zapewnić swoim klientkom poczucie pełnego komfortu i bezpieczeństwa.