Smak czystego relaksu - herbaciana kompozycja "WELLNESS&SPA" od "Czas na Herbatę"

Autor:
Drukuj artykuł

Praca, dom i dziesiątki dodatkowych zadań - kalendarz większości z nas wypełniony jest do granic możliwości. Po całym dniu w biegu warto jednak na chwilę zwolnić i znaleźć czas na wyciszenie oraz odpoczynek. Osiągnięcie stanu odprężenia i relaksu ułatwić może muzyka, książka, a także filiżanka aromatycznego napoju. Marka "Czas na Herbatę" przygotowała ziołową kompozycję "WELLNESS&SPA", która pomoże ukoić nerwy i nabrać sił na kolejne życiowe wyzwania.

"WELLNESS&SPA" to ziołowa kompozycja, która zachwyca wyjątkowym smakiem, lekkością i subtelną nutą orzeźwienia. Jej podstawą jest aromatyczna mięta, która działa uspokajająco, odświeżająco i odprężająco. Odreagowanie stresu ułatwi również zawarty w herbatce jaśmin, natomiast dodatek imbiru korzystnie wpłynie na koncentrację i wydajność umysłową. Mięta, imbir i jaśmin to nie jedyne składniki, które "Czas na Herbatę" połączył ze sobą w oryginalnej, autorskiej kompozycji "WELLNESS&SPA". Znaleźć w niej można również soczyste mango, słodką lukrecję, a także pełną orzeźwienia trawę cytrynową i kwiat werbeny cytrynowej. Całość dopełniają płatki słonecznika, który stanowi nieprzebrane źródło witamin, minerałów i zdrowych dla organizmu kwasów tłuszczowych. Filiżanka ziołowej, pełnej naturalnych składników, herbatki "WELLNESS&SPA" doskonale ukoi nerwy, poprawi nastrój oraz pozwoli odzyskać siły po aktywnym i pełnym wrażeń dniu.

Kompozycja "WELLNESS&SPA" dostępna jest w ofercie sklepów stacjonarnych "Czas na Herbatę" oraz
online na www.czasnaherbate.net

Kompozycja "WELLNESS&SPA" marki "Czas na Herbatę"
Cena: 19,90 zł/100 g
-------------------------------------------------------------------------------------
Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe. W składzie herbat znajdują się wyłącznie składniki naturalne najwyższej jakości.
Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (23 sklepy firmowe i 71 sklepów franchisowych) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net. Firma posiada również sklep w Hiszpanii.

Progressive Agata Szurlej
ul. Sosnowiecka 5
52-008 Wrocław
tel.: 71 340 04 23
e-mail: biuro@herbata.net
www.czasnaherbate.net