Esencja młodości od Environ

Autor:
Drukuj artykuł


Nowa linia Youth EssentiA przesuwa granice czasu. Teraz możesz wyglądać młodziej, bez względu na wiek!

Marka Environ specjalizująca się w pielęgnacji anti aging, wprowadza na polski rynek, nową luksusową serię - Youth EssentiA. Kosmetyki bogate w witaminy, antyoksydanty i peptydy, sprawią, że Twoja skóra będzie wyglądać zdrowo i młodo, a wiek stanie się nic nie znaczącą liczbą.


Environ od prawie 30. lat prowadzi badania kliniczne nad wykorzystaniem witaminy A w produktach kosmetycznych i jej pielęgnacyjnych właściwościach. Założyciel, Dr Des Fernandes, twierdzi, że bezpośrednią przyczyną starzenia się skóry, są właśnie niedobory tej kluczowej witaminy.

Odpowiedzią maki jest prestiżowa linia Youth EssentiA, charakteryzująca się wysoce efektywnym połączeniem: witamin (szczególnie wit. A i C), antyoksydantów i niezbędnych peptydów, które zapewnią skórze promienny wygląd i zniwelują jej wszelkie niedoskonałości. Produkty przeznaczone są zarówno dla osób dojrzałych, borykających się z pierwszymi oznakami starzenia, jak i osób młodych ceniących pielęgnację profilaktyczną.

- Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że skóra, aby czuć się komfortowo, musi stopniowo przyzwyczajać się do wysokich stężeń witaminy A. Seria Youth EssentiA, w której znajdziemy między innymi produkt Vita-Peptide C-Quence Serum, bazuje na stworzonym przez firmę Environ systemie witaminowym STEP-UP SYSTEM?, który pozwala na optymalne dostarczanie wysokich dawek witaminy A w przyjaznej formie i innych aktywnych składników - mówi Wioleta Kłoniecka, Kosmetolog i Ekspert Environ i Jane Iredale. - Celem marki było stworzenie produktów, dzięki którym możliwe jest zachowanie młodzieńczego blasku oraz uzyskanie zdrowej i pięknej skóry bez skalpela. Moim zdaniem Youth EssentiA realizuje ten cel w 100% - dodaje.

W serii Youth EssentiA znajdziemy:

- Lotion zmywający, Hydra-Intense Cleansing Lotion, pozostawia skórę oczyszczoną, odżywioną i nawilżoną.
- Tonik, Vita-Peptide Toner, efektywnie wygładza zmarszczki, poprawia koloryt skóry oraz ulepsza jej elastyczność.
- Żel wokół oczu, Vita-Peptide Eye Gel, redukuje wyraźne oznaki starzenia i pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu.
- Serum, Vita-Peptide C-Quence Serum (1-4), charakteryzuje się witaminowym systemem STEP-UP SYSTEM, poprawia ogólny wygląd skóry.
- Krem, Antioxidant Defence Creme, bogaty w przeciwutleniacze, stworzony do stosowania w duecie z Serum Vita-Peptide C-Quence Serum, dla osiągania możliwie najlepszych rezultatów odmładzania.

Uzupełnieniem serii Youth EssentiA są trzy produkty z serii Ionzyme: Focus Frown Serum, Focus Hydrating Serum i Energising Masque.


W całej swojej 25-letniej historii, firma Environ znana jej ze swoich przełomowych badań w sektorze beauty. Marka zyskała międzynarodową renomę, dzięki pionierskiemu wykorzystaniu witaminy A w pielęgnacji skóry. Obecnie w portfolio Environ znajduje się 140 produktów dostępnych w niemal 70 krajach. Wraz z wprowadzeniem nowej linii Youth EssentiA firma udowadnia po raz kolejny, iż możliwe jest przesunięcie granic czasu.


Nowa linia dostępna jest w sklepie internetowym: www.e-fontanna.pl, firmowych sklepach Fontanna Młodości oraz autoryzowanych gabinetach w całej Polsce.

Wyłącznym dystrybutorem kosmetyków marki Environ na rynku polskim jest firma Protea Anti Aging Sp. z o.o.
Więcej informacji na www.proteaantiaging.pl