Dr Irena Eris Ladies Golf Cup - wielkie piękno!

Autor:
Drukuj artykuł

Dwa dni niezwykłej sportowej rywalizacji, sprzyjająca pogoda i duża dawka dobrego relaksu w Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie - 11. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies? Golf Cup przechodzi już za nami. Edycja, jak każde pozostałe dziesięć, wyjątkowa. Także za sprawą Dominiki Gradeckiej, zwyciężczyni rywalizacji.

Dominika Gradecka, jak zapowiadała w drugiej rundzie, po prostu "postarała się zagrać jak najlepiej" i zdobyła tym samym przepiękny złoty puchar ufundowany przez partnera turnieju - firmę YES, o który walczyły równie zacięcie jej koleżanki z kadry i partnerki z grupy startowej - Katarzyna Selwent i Amanda Majsterek.

Dr Irena Eris Ladies&Golf Cup to największy i najbardziej prestiżowy w tej części Europy kobiecy turniej golfowy. Dwa dni turniejowe to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja doskorzystania z bogatej oferty Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz KosmetycznegoInstytutu Dr Irena Eris. W tegorocznej edycji panie walczyły o - specjalnie przygotowane przez firmę YES - statuetki. Nagrodę główną dla zwyciężczyni ufundował Deutsche Bank. Została ona wręczona Dominice Gradeckiej podczas wieczornej gali, na której obecny był również prezes Polskiego Związku Golfa - Marek Michałowski: "Zawsze mam tę ogromną przyjemność być tutaj z wami, ale trochę jest mi też wstyd, że ciągle najlepszy turniej w tym kraju robi Irena Eris (?) Kobiecy golf rozwija się bardziej niż męski i muszę to przyznać, że w dużej mierze to zasługa naszej gospodyni" - podkreślił ze sceny Prezes Michałowski.

Dzięki szampanowi G.H. Mumm, w specjalnym konkursie, uczestniczki miały możliwość zawalczenia o nagrodę specjalną - wyjątkową 9 l. butelkę szampana, w pięknym stylu zdobyła ją Małgorzata Yusufali. Weekend z Audi Q2 od Audi Rowiński Wajdemajer zdobyła Amanda Majsterek, a nagrody od nowego partnera turnieju GUCCI - Katarzyna Selwent.

Turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies? Golf Cup jest rozgrywany od 11 lat. Więcej informacji www.DrIrenaErisGolf.com oraz na profilu www.Facebook.com/LadiesGolf