Na długie jesienne wieczory

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł


Jesień sprzyja przyjemnemu przesiadywaniu w otoczeniu czterech ścian. To, co męczyło nas wczesną wiosną, teraz przynosi wytchnienie i ulgę po długich i upalnych dniach. Imprezy w plenerze przestają być atrakcyjne, a coraz bardziej pociągające wydają się być wieczory spędzone we dwójkę.

Coraz lepiej czujemy się w długich rękawkach i spodniach i to nie tylko ze względu na chłód. Minimalizm w modzie na ulicach zastępują eleganckie jesienne okrycia, a półnagie i opalone ciała chowają się w intymny świat mieszkań i domów. Tam najpewniej budzi się fantazja, a perspektywa założenia na siebie czegoś kuszącego staje się niezwykle pociągająca. Wtedy w ruch idą komputery, a hasło "bielizna erotyczna" staje się hasłem niezwykle często wpisywanym w internetowe wyszukiwarki. Część z Was ma już swoje ulubione marki i sprawdzone modele. Dla niezdecydowanych i dla tych lubiących zmiany istnieje coś specjalnego.

Marka Lolitta ma w swojej kolekcji bieliznę mocno seksowną i przeznaczoną dla kobiet niezależnych i pewnych siebie. Dla pań lubiących fantazję i klasykę w jednym, godnym polecenia wydaje się być komplet Dream Gorset - wykonany ze śnieżnobiałej delikatnej satyny z dodatkiem tiulu nadającego ładny kształt sylwetce. Doskonale nadaje się na specjalne okazje gdyż każda kobieta stanie się w nim aniołem i diabłem jednocześnie. Panie z fantazją i poczuciem humoru także znajdą tu coś dla siebie.

Niezależnie od tego czy chcesz stać się seksowna pielęgniarką czy groźną policjantką - Lolitta ubierze Cię z seksem i humorem. Szczególnie wartym polecenia jest kostium Franceska. Jest to kuszący komplet wykonany z przezroczystego, delikatnego materiału oraz dodatku w postaci uroczej kokardki na szyję oraz zabawnej opaski na głowę. Do kompletu należą także śliczne stringi które ładnie komponują się z pozostałymi elementami stroju. Każda niezależna i pewna siebie kobieta znajdzie tu odzwierciedlenie swoich fantazji. Być może to, co jeszcze niedawno wydawało się być niemożliwe właśnie staje się bliższe rzeczywistości?Bielizna dostępna na www.swiatbielizny.pl
tel./fax 032 788 16 61; kom. 889 1 33333