W blasku świec

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykułSzukasz pomysłu na dodanie szyku i elegancji swemu mieszkaniu? Chciałabyś jednocześnie wyczarować niecodzienną atmosferę? Blask świec w stylowych, kryształowych świecznikach marki Villa Italia nada Twoim wnętrzom niepowtarzalnego wyrazu.

Kryształ jest kamieniem szlachetnym, który doskonale współgra ze światłem i daje niesamowite efekty. Kryształowymi dodatkami można upiększyć każde wnętrze, dodając mu szyku i blasku. Marka Villa Italia oferuje ręcznie rzeźbione, kryształowe akcesoria wykonane z kryształu górskiego.

Za pomocą oryginalnych, kryształowych świeczników z kolekcji Scandia możemy w prosty sposób ożywić stół. Na specjalne, uroczyste okazje kryształowe dodatki dodadzą mu klasy i stworzą atmosferę luksusu. Na stole najlepiej będą prezentować się wysokie świeczniki. Można także użyć niższych świeczników dwu- i trójramiennych, które będą zarówno ozdobą jak i doskonałym źródłem światła.

Prostym sposobem na dodanie wnętrzom osobliwego uroku jest ustawienie kilku tea lightów z zapaloną świeczką w wybranych miejscach mieszkania. Może to być np. regał czy parapet. Doskonale sprawdzą się także w łazience - mogą być również wykorzystane jako źródło światła podczas relaksującej kąpieli.

Świeczniki z kolekcji Scandia marki Villa Italia można dowolnie komponować z innymi ozdobami i elementami wyposażenia wnętrza. Szeroki wybór kryształowych akcesoriów i ich wyszukane wzornictwo zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających osób. Świeczniki doskonale sprawdzą się także jako upominki na każdą okazję.


Dossier:
Scandia - Kolekcja dodatków stołowych, wykonanych z kryształu górskiego, ręcznie rzeźbionego, doskonałej jakości, co szczególnie widać w załamaniach światła.

Świecznik kryształowy z motylkiem wys. 6 cm 71,00
Świecznik kryształowy trójramienny fale 363,00
Świecznik kryształowy czarne bryły wys. 23 cm 302, 00

Zdjęcia:
zd1 Świecznik z kolekcji Scandia marki Villa Italia
zd2 Świecznik trójramienny z kolekcji Scandia marki Villa Italia
zd3 Osłonka na tea light z kolekcji Scandia marki Villa Italia


..............................................................................

Villa Italia to marka najlepszej klasy porcelany stołowej, ceramiki użytkowej, kieliszków, sztućców oraz dodatków stołowych Villa Italia oferuje bogaty asortyment produktów wykonanych z najwyższej jakości materiałów.
Kolekcję porcelany Villa Italia tworzą przede wszystkim pełne elegancji serwisy obiadowe i herbaciane o niezwykłej białości i wyjątkowo gładkim szkliwie, zdobione złotem i platyną. Kolekcje Villa Italia powstają w studiu projektowym w Mediolanie i są zastrzeżone na rynku polskim.

Wyłącznym importem produktów marki Villa Italia w Polsce jest firma Ergo International.