Bio Electro Peeling - znacznie więcej niż złuszczanie

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

Niezwykła popularność i doskonałe efekty zabiegów złuszczania naskórka wyniosły na szczyt usługi mikrodermabrazji diamentowej i peelingu kawitacyjnego. Coraz większą część europejskiego rynku kosmetycznego i medycznego zjednuje sobie innowacyjna i niezwykle skuteczna metoda nieinwazyjnej mikrodermabrazji wywołanej prądami elektrycznymi. Za sprawą marki Abacosun technologia już zawitała do Polski pod postacią Bio Electro Peelingu.

Bio Electro Peeling usuwa martwe komórki naskórka, a następnie skeratynizowane komórki w warstwie rogowej naskórka, stymulując naturalne procesy odnowy skóry. Energia zastosowana w urządzeniu charakteryzuje się podwójnym działaniem: natychmiastowym oraz przedłużonym. Oznacza to aktywność procesu peelingującego nawet przez 5 dni od momentu stymulacji. Metoda wyróżnia się delikatnością - peeling nie podrażnia naskórka, nie wywołuje też podrażnień ani alergii. Podczas zabiegu nie dochodzi do mikrouszkodzeń skóry, a bezpieczeństwo urządzenia zostało potwierdzone gruntownymi badaniami.

Dwie energie, nowe możliwości

Ogromną zaletą Bio Electro Peelingu jest szerokie spektrum działania. Prócz funkcji peelingu urządzenie oferuje też możliwość przeprowadzania zabiegów z zastosowaniem fal radiowych mono- i bipolarnych. Usługę tę można wykonać bezpośrednio po peelingu, zapewniając skórze doskonały efekt liftingujący i odmładzający. Efektywne fale radiowe zastosowane w Bio Electro Peelingu stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny, spłycają zmarszczki i poprawiają owal twarzy. Zabieg jest wspaniałym sprzymierzeńcem skóry dojrzałej, zmęczonej i pozbawionej blasku - nadaje jej elastyczność, poprawia gęstość i wydobywa naturalne piękno.

Zastosowanie Bio Electro Peelingu:

- lifting, niwelacja podwójnego podbródka, spłycanie zmarszczek, poprawa owalu twarzy
- zabiegi odmładzające na skórę wokół oczu
- spłycanie rozstępów
- poprawa stanu cery trądzikowej
- rozjaśnianie przebarwień i spłycanie blizn potrądzikowych
- zwiększanie jędrności biustu

Najważniejsze zalety Bio Electro Peelingu:

- Doskonałe efekty zabiegów - metoda była wielokrotnie nagradzana medalami za innowacyjność i technologię (nagrody zdobyte m.in. w Paryżu, Brukseli i Genewie).
- Komplementarność i kompleksowość - urządzenie oferuje więcej niż tradycyjna mikrodermabrazja i pozwala uzupełnić peeling o skuteczne zabiegi liftingujące i odmładzające.
- Delikatność i skuteczność - to doskonała metoda dla osób o skórze wymagającej szczególnej pielęgnacji; pierwsze 2-3 zabiegi można wykonywać codziennie, następnie wykonuje się 2-4 sesje w miesiącu.
- Błyskawiczne i długotrwałe rezultaty - połączenie natychmiastowego efektu z przedłużonym działaniem w wielu przypadkach umożliwia wyraźną poprawę cery nawet po jednorazowym zabiegu.
- Kontrola intensywności zabiegu - w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać zabieg stosuje się na suchą (delikatny efekt) lub na mokrą skórę (intensyfikacja rezultatów). Można też wykonywać peeling z zastosowaniem odtłuszczonego mleka 0%.

http://abacosun.pl/