Sunflair - jakość i styl w modzie plażowej

Autor: Wokół mnie
Drukuj artykuł

W salonie internetowym bodylook.pl przez cały rok dostępne są wyjątkowe kostiumy kąpielowe i dodatki plażowe niemieckiej marki Sunflair. Ciekawe i bardzo funkcjonalne rozwiązania konstrukcyjne odpowiadają potrzebom kobiet o różnych figurach. Kolekcje zachwycają wzorami, jakością użytych materiałów oraz detalami wykonania, czyli esencją tego, czego można oczekiwać po naszych zachodnich sąsiadach.

Sunflair to marka ceniona na rynku europejskim, która od lat wytycza trendy mody plażowej. Kolekcje wprowadzane są przez cały rok, co pozwala na zakup modnego kostiumu kąpielowego nawet w środku zimy. Warto zapamiętać tę informację, żeby uniknąć rozczarowania tym, co oferują galerie handlowe, przed grudniowym wyjazdem na narty lub Sylwestra zaplanowanego w luksusowym SPA.

FUNKCJONALNOŚĆ I STYL

Kolekcje zwracają uwagę pięknymi kolorami, a projektanci marki inspirują się największymi nazwiskami świata fashion. Obecnie triumf święcą trzy nurty. Po pierwsze, wyraźne i graficzne linie inspirowane miejskim stylem tętniącego życiem Manhattanu. Po drugie, intensywne odcienie zachodu słońca i zmierzchu - od czerwieni i ochry po głębokie granaty oraz styl tropikalny, w kolorach laguny.

Materiały, z jakich uszyte są kostiumy długo zachowują swoje barwy i kształt. Gwarancja jakości ma swoje źródło w tkaninach odpornych na słodką i słoną wodę, kąpiele słoneczne i te w basenie. Dlatego moda plażowa marki Sunflair, ze względu na ekskluzywne wykończenie, będzie nas cieszyć przez wiele sezonów.

DYSKRETNE WSPARCIE

Dodatkowym atutem kostiumów tej niemieckiej marki jest bogaty wybór rozmiarów, od 36 do 50, z miseczkami od A do H. Ponadto funkcjonalne rozwiązania mają za zadanie modelować niedoskonałości każdej figury i podkreślać jej walory. Z wyboru zadowolone będą zarówno kobiety szczupłe o małym biuście, jak i panie o bardziej apetycznych kształtach i hojnie obdarzone przez naturę. W kolekcji znalazły się także propozycje dla kobiet w ciąży.

............................

Bodylook.pl powstał dla Ciebie, aby ułatwić Tobie dostęp do wspaniałych kolekcji. Jeszcze zanim zaczniesz przeglądać naszą ofertę chcemy żebyś zaufała, że 20 lat doświadczenia w branży bieliźnianej pozwoli nam odpowiedzieć nawet na Twoje najbardziej wymagające potrzeby. Jesteśmy po to aby służyć Tobie pomocą, naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. W naszej ofercie znajdziesz tylko znane i cenione europejskie i ogólnoświatowe marki.