Nowa kolekcja fryzur Schwarzkopf - New York Divas

Autor:
Drukuj artykułSchwarzkopf Looks 2013 - New York Divas

Nowa kolekcja fryzur Schwarzkopf
Elegancja i nowoczesność. Tak można opisać fryzury z najnowszej kolekcji Schwarzkopf LOOKS 2013 New York Divas stworzoną przez Armina Morbacha i sfotografowaną przez Patricka Demarcheliera.

Schwarzkopf we współpracy ze stylistą Arminem Morbachem wykreował cztery propozycje trendów na rok 2013. Stylizacje, które zaproponowano, są odważne, kobiece, ekscytujące i inspirujące. Dokładnie tak jak Manhattan, gdzie odbyła się sesja zdjęciowa kolekcji, autorstwa światowej sławy fotografa Patricka Demarcheliera. Inspiracją dla kolekcji były światowe wybiegi mody i  nowojorski styl życia. W efekcie powstały stylizacje z klasą, które podkreślają kobiecość i pomagają zachować indywidualny styl.

Tym, co czyni stylizacje Schwarzkopf Looks 2013 New York Divas wyjątkowymi, jest fakt, że mogą być odtworzone z łatwością przez każda kobietę - wyjaśnia ekspert Schwarzkopf - Armin Morbach, twórca kolekcji Looks 2013 ? New York Divas.

Najnowsza kolekcja Schwarzkopf koncentruje się na wydobyciu siły i odwagi, a także podkreśleniu kobiecości i pewności siebie. Wykorzystując cięcia, kolor i strukturę włosów, Armin Morbach stworzył stylizacje, które są tak inspirujące jak Manhattan, gdzie wykonano zdjęcia kolekcji.

Takie efekty koloryzacji można uzyskać za pomocą nowej farby Schwarzkopf Color Mask o konsystencji maski. Nadaje ona głęboki połysk i trwały kolor jednocześnie odżywiając włosy.
Cena farby do włosów - ok. 27 zł. Dostępna w drogeriach.
***