Pilniki kryształowe - różowa kolekcja

Autor:
Drukuj artykuł

Firma Elenpipe oprócz tego, że sprzedaje wysokiej jakości pilniki szklane inkrustowane pięknymi kryształkami SWAROVSKI ELEMENTS posiada je również w szerokiej gamie kolorystycznej , w zależności jaki kolor lubisz na pewno coś dla siebie znajdziesz.

Najszerszą gamą kolorystyczną jaką posiadamy jest min. różowy.
Od jasnoróżowego poprzez różowy aż po ciemno różowy lub jak to woli fuksjowy mamy szeroki wachlarz wzorów, który zadowoli niejedną amatorkę tego koloru.

Nasze pilniki oprócz wymienionej gamy kolorystycznej są również i w innych kolorach i odcieniach dostosowane do wymagających gustów naszych klientów.

Pilniki nasze potrafią zaspokoić wymagania estetyczne jak i jakościowe.

Są produkowane z hartowanego szkła czeskiego zwanego kryształem, przez co ścierająca ich warstwa ma dożywotnią gwarancję a ich krawędzie, ze są ręcznie wyszlifowane podnoszą ich jakość. Fantastycznie nadają się do manikiru , gdyż delikatnie obchodzą się z naszymi paznokciami przez co są one gładkie i nie rozdwajają się. Wszystko razem daje stuprocentowe zadowolenie i nadaje się idealnie na wyjątkowy prezent dla kobiety lub dziewczyny zwłaszcza gustującej w kolorze różowym lub w jego odcieniach.; light rose, rose lub fuchsia.

Jeżeli chcemy taki pilniczek sprezentować komuś nie musimy się martwić o opakowanie, oprócz welurowego etui w jakie są zapakowane fabrycznie, oferujemy również eleganckie opakowania kartonowe w kolorze np. czarnym.
Na pewno usatysfakcjonują nie jedną kobietę dzięki swoim walorom pasują zarówno do kosmetyczki jak i torebki tym bardziej, ze sprzedajemy nasze pilniki w różnych rozmiarach tj. 13 cm lub 9 cm.

Szklane pilniki do paznokci firmy Elenpipe zdobione kryształkami Swarovski Elements to nie tylko elegancki i piękny pomysł na prezent ale przede wszystkim profesionalna, higieniczna i doskonała pielęgnacja paznokci.

Firma ELENPIPE sp. z o.o - jest bezpośrednim hurtowym dostawcą produkcji upominkowej oraz twórcą i producentem kolekcji made with SWAROVSKI ELEMENTS.

Nasza kolekcja składa się z :
1. Lusterek kosmetycznych MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS
2. Pilników do paznokci ze szkła czeskiego wysadzane kryształami
SWAROVSKI ELEMENTS
3. Zestawów lusterek i pilników do paznokci MADE WITH
SWAROVSKI ELEMENTS
4. Zapalniczek wysadzanych kryształami SWAROVSKI ELEMENTS
5. Cygarniczek z SWAROVSKI ELEMENTS
6. Ramek na zdjęcia zdobionych SWAROVSKI ELEMENTS

Więcej informacji o produktach na www.elenpipe-sw.com lub facebooku Elenpipe-com

ZOBACZ, KUP, WYPRÓBUJ!
http://elenpipe-sw.com/