Śniadanie o smaku wakacji - morelowa konfitura Schwartau Extra

Autor:
Drukuj artykuł

Już sam kolor moreli powoduje, że budzi się w nas chęć skosztowania ich bardzo aromatycznego miąższu. Niestety sezon na te przepyszne owoce trwa niezwykle krótko, dlatego też często próbujemy zatrzymać ich smak pod postacią bakalii oraz różnego typu przetworów. Aby móc każdego dnia delektować się wyrazistą nutą moreli wystarczy sięgnąć po słoiczek konfitury marki Schwartau Extra, która sprawi, że sezon na te słoneczne owoce trwać będzie przez cały rok.
Ze słoneczną nutą

Będąc europejskim liderem w produkcji dżemów i konfitur marka Schwartau Extra przykłada szczególną wagę, aby każdy jej produkt oddawał naturalną słodycz dojrzałych owoców. W wielu krajach, takich jak Francja i Hiszpania, to właśnie konfitura stanowi obowiązkowy dodatek do bułeczek, croissantów i bagietek, które podawane są wraz z mleczną kawą. Zaledwie łyżeczka konfitury morelowej marki Schwartau Extra pozwoli w prawdziwie kontynentalnym stylu urozmaicić śniadaniowe tosty i omlety. To także doskonały składnik ciast, ciasteczek oraz owocowych deserów lodowych. Dzięki niej dodamy również słodyczy serwowanym na obiad naleśnikom, placuszkom oraz racuchom. Miłośnicy nowych odkryć kulinarnych mogą również stworzyć dressing sałatkowy na bazie konfitury morelowej, soku cytrynowego i oleju sezamowego.

Niezależnie od tego, jaki smak grać będzie pierwsze skrzypce w naszej kuchni, sięgając po konfiturę morelową marki Schwartau Extra zdobędziemy stuprocentową pewność, że dowolne danie zyska niespotykaną dotychczas głębię smaku i aromatu.

Po więcej informacji na temat smakowitych i bardzo inspirujących produktów zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl.

Konfitura Schwartau Extra Morela

Pojemność: 340 g

Cena rekomendowana: 8,69 zł

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy.Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand?Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Cornyi Schwartau.

Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Jana III Sobieskiego 98

62-030 Luboń k. Poznania

tel. (61) 810 60 90
fax (61) 810 50 62

office@indexfood.pl

www.indexfood.pl