Dołącz do nas

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tworzeniu naszego portalu.

Jeśli posiadasz wiedze na temat kosmetyków, pielęgnacji ciała, preparatów służących do tego celu – zostań jednym z współpracowników naszego portalu i podziel się swoją wiedzą z innymi czytelnikami.

Jeśli jesteś producentem, dustrybutorem lub sprzedawcą artykułów związanych z tematyką naszego portalu, możesz przybliżyć innym czytelnikom oferowane przez siebie produkty i zareklamoć je na naszych stronach. Zapraszamy do współpracy kosmetologów, dermatologów, właścicieli salonów kosmetycznych oraz wszystkie inne osoby zainteresowane szeroko rozumianą tematyką pielęgnacji i upiększania ciała.

Teksty publikowane w naszym portalu mogą zawierać aktywne linki do strony autora, a więc mogą służyć jako reklama innych serwisów internetowych, oczywiście pod warunkiem, że będą łączyły się z tematyką poruszaną w naszym portalu. Autorzy współpracujący z naszym portalem i umieszczający w nim swoje teksty naszym serwisie mają możliwość wyboru działu w którym chcą umieścić swoje teksty, możliwość dodawania zdjęć oraz możliwość edycji opublikowanego materiału.

Jeśli chcesz zostać jednym z autorów publikujących artykuły i teksty w naszym portalu, wypełnij i wyślij poniższy formularz:

Imie lub pseudonim
Adres email
Powtórz adres email
Telefon (opcjonalnie)
krótka informacja na Twój temat, posiadane kwalifikacje, adres reprezentowanej przez Ciebie strony internetowej:
(wyłącznie do wiadomości administratora serwisu)
Nasz administrator skontaktuje się z Tobą niezwłocznie po otrzymaniu wypełnionego formularza